Cennik – Proserwis zdjęcie nr 5

Naprawa koła i felgi

  • Osob. Stal – od 90 PLN
  • Osob. Alu – od 100 PLN
  • Dostawcze – od 110 PLN
  • Prostowanie felgi stalowej – od 60 PLN
  • Prostowanie felgi aluminiowej – od 120 PLN

Cennik – Proserwis zdjęcie nr 6

Serwis klimatyzacji samochodowej

Cennik – Proserwis zdjęcie nr 7

Wymiana kół z wyważeniem

  • Osob. Stal – od 105 PLN/kpl
  • Osob. Alu – od 115 PLN/kpl
  • Dostawcze – od 120 PLN/kpl

Cennik – Proserwis zdjęcie nr 8Cennik – Proserwis zdjęcie nr 9

Dodatkowe usługi wulkanizacyjne

Serwis i wulkanizacja - cennik usług - Poznań i okolice

PROserwis to firma rodzinna, znajdująca się w Mosinie pod Poznaniem. Wiele osób zaufało naszemu niemal 30 letniemu doświadczeniu. Oferujemy usługi związane z szeroko pojętą wulkanizacją oraz serwisem klimatyzacji. Wśród naszych usług można wymienić takie czynności jak wymiana opon, wyważanie kół, naprawy felg oraz serwisowanie systemów klimatyzacji. Zapraszamy do zapoznania się z naszym cennikiem usług, a także do kontaktu z nami w razie pytań. 

Cennik wymiany opon

Wymiana opon w naszym zakładzie to czynność, którą wykonujemy na co dzień. Oferując wymianę opon na terenie okolic Poznania, w naszym cenniku podajemy kwoty za całe komplety. Cena za komplet zawiera wszystkie czynności, związane z wymianą opon zgodnie z zalecaną technologią. Czynności zawarte w cenie to montaż i demontaż kół, wyważenie, wymianę zaworu gumowego – tylko w samochodach nie posiadających czujników ciśnienia, a także oczyszczenie opon. Ponadto w cenie jest nasmarowanie piast i mycie kół, oraz przykręcenie koła kluczem dynamometrycznym. Zawsze upewniamy się, czy zadane ciśnienie jest odpowiednie.

Cennik wymiany kół z wyważaniem

Posiadamy konkurencyjne ceny na wymianę kół razem z wyważaniem. Komplet kół stalowych można u nas wymienić już za 85 złotych, przy czym cena jest zależna od wielkości kół.

Cennik naprawy koła i felgi

Oferujemy naprawy kół i felg do samochodów osobowych a także dostawczych. Nasi wykwalifikowani fachowcy potrafią naprawić każdą felgę, niezależnie czy jest stalowa czy też aluminiowa. Ceny zaczynają się od 60 złotych za sztukę, przy czym cena jest uzależniona od złożoności naprawy. Po wstępnych oględzinach felgi, pracownik określi koszt naprawy danego koła lub felgi.

Cennik serwisu układu klimatyzacji samochodowej

Nasza wykwalifikowana kadra pracownicza potrafi dokonywać kompleksowego serwisu układu klimatyzacji. Ponadto, oprócz czynności serwisowych takich jak napełnienie układu czy jego dezynfekcja, nasi pracownicy są wyszkoleni w dziedzinie regeneracji kompresora klimatyzacji. Cena naprawy systemu klimatyzacji samochodowej jest ustalana indywidualnie, ze względu na różne układy, o zróżnicowanym poziomie zaawansowania.

Dodatkowe usługi

Wśród naszych dodatkowych usług, które oferujemy w Poznaniu i okolicach, warto wymienić, że posiadamy instalację do pompowania kół azotem. Ponadto oferujemy usługi związane z utrzymywaniem nienagannej czystości kół, takie jak konserwacja opon oraz mycie i polerowanie felg. Posiadamy również własny magazyn, w którym mogą Państwo przechowywać swoje koła lub opony. Oprócz tego, jesteśmy punktem, w którym można utylizować niepotrzebne opony, a także dokonać czynności serwisowych czujników ciśnienia TPMS. Cena za serwis czujników jest ustalana indywidualnie, ze względu na stopień zaawansowania systemu.

naprawa klimatyzacji samochodowej poznań

Posiadamy nowoczesny sprzęt. Gwarantujemy najwyższą jakość każdej usługi