Certyfikowany serwis Michelin 2018

Jesteśmy certyfikowanym serwisem Michelin. Jako jeden z nielicznych serwisów wulkanizacyjnych w okolicy Poznania, dbamy o stałe podnoszenie naszych kwalifikacji, tak aby zapewnić Państwu najwyższy możliwy standard usług.

Czym jest certyfikat Michelin?

Certyfikat Michelin to coroczny dyplom, jaki może otrzymać zakład wulkanizacyjny poprzez  spełnienie szczególnych wymogów dotyczących jakości oferowanych  przez siebie usług.

Na zlecenie lidera wśród producentów opon – firmy Michelin – przeprowadzany jest w pełni niezależny audyt konsumencki. Podczas wielogodzinnej sesji sprawdzeniu podlega wiele segmentów działalności zakładu takich jak: jakość usług i obsługi klienta, stosowanie się do wyznaczonych przez Michelin procedur, czy chociażby zaplecze maszynowe i wyszkolenie kadry pracowniczej.

Certyfikat Michelin wydawany jest na okres jednego roku, po czym audyt jest powtarzany.

PROserwis Andrzejewscy certyfikowanym serwisem

W 2018 roku PROserwis Andrzejewscy po raz kolejny spełnił wyśrubowane wymogi stawiane przez Michelin i otrzymał tytuł certyfikowanego serwisu.

Dzięki temu gwarantujemy Państwu, że:

  • Metodyka naszej pracy jest dostosowana do wszelkich wymogów technicznych wymaganych przy usługach wulkanizacyjnych
  • Nasze biuro zapewni Państwu w pełni profesjonalną obsługę oraz umożliwi komfortowe oczekiwanie na zakończenie usługi
  • Narzędzia i maszyny przez nas stosowane są w pełni sprawne i spełniają wszelkie wymogi techniczne obowiązujące dla nowoczesnego serwisu opon
  • Nasza kadra składa się ze specjalistów, którzy dołożą wszelkich starań, aby zapewnić Państwu wysoką jakość usługi oraz zagwarantują bezpieczeństwo po jej wykonaniu.
  • Zapewnimy pełną przejrzystość zarówno o usługi przez nas oferowane jak i ich ceny.
certyfikat michelin 2018
favicon 2