Felgi aluminiowe i stalowe – sprzedaż i naprawa

Poznań nie słynie z dróg najlepszej jakości, dlatego firma PROserwis z Puszczykowa k.Poznania wychodzi naprzeciw zapotrzebowaniu na usługi dotyczące sprzedaży nowych felg aluminiowych i stalowych oraz napraw felg używanych.

Oferta od A do Z

felgi ikona

Sprzedaż i naprawa felg – zaufaj PROserwis!

Co zrobić, gdy uszkodzimy felgę? Nie ważne, czy najechaliśmy na krawężnik, czy też wjechaliśmy w dziurę. Uszkodzona felga powoduje obniżenie bezpieczeństwa naszego pojazdu. Oprócz tego, często uniemożliwia jazdę oraz jest po prostu brzydka. W sytuacji, gdy nasze felgi są już zużyte, należy oddać je do serwisu, który wyprostuje, wypiaskuje, pomaluje i wypoleruje nasze felgi. W tej kwestii warto zaufać profesjonalistom, takim jak PROserwis z Puszczykowa k. Poznania.

Sprzedaż nowych, oryginalnych felg

sprzedaz-felgOferujemy tylko nowe i oryginalne felgi stalowe i aluminiowe. Prowadzimy sprzedaż felg stalowych i aluminiowych oraz felg z oponami w serwisie Allegro.

Felgi pochodzące z demontażu nowych aut

sprzedaz-felg-demontazProwadzimy sprzedaż felg stalowych i aluminiowych pochodzących z demontażu nowych samochodów.

Prostowanie felg stalowych/aluminiowych

prostowanie-felg-icoOferujemy usługę profesjonalnego prostowania felg stalowych i aluminiowych już od 60 PLN/szt.

Piaskowanie felg

piaskowanie-felgNaszym Klientom proponujemy usługę piaskowania (szkiełkowania) felg. Cena uzasadniona jest od rozmiaru felg i wynosi już od 140 PLN/kpl.

Polerowanie felg aluminiowych

polerowanie-felgOferujemy usługę polerowania alufelg. Cena uzasadniona jest od rozmiaru felg i wynosi już od 180 PLN/kpl.

Malowanie felg aluminiowych

malowanie-felgOferujemy usługę lakierowania proszkowego alufelg. Cena uzasadniona jest od rozmiaru felg i wynosi już od 300 PLN/kpl.

Asortyment

Usługi

Prostowanie felg - ceny od 60 zł

Wbrew pozorom, nie każda pogięta felga nadaje się na złom. Wiele uszkodzeń da się wypracować, dzięki czemu felgi powrócą do pełni swej świetności. Uszkodzenia, takie jak wgięcie obręczy, są dosyć irytujące, ponieważ przy większej prędkości powodują bicie. Odczuwalne na kierownicy wibracje potrafią zirytować kierowcę, oraz obniżyć jego czujność. Oprócz tego, krzywa felga powoduje zwiększone zużycie eksploatacyjne części zawieszenia. Dlatego nie wolno ignorować pogiętych felg. W sytuacji, gdy nasze felgi są popękane lub połamane, lepiej jest zainwestować w nowe. Wulkanizator jest w stanie naprawić takie uszkodzenia, jednak nie ma pewności co do wytrzymałości felg po takiej naprawie.

Firma PROserwis oferuje Państwu usługę prostowania felg już od 60 złotych za sztukę. Aluminium czy stal nie ma znaczenia, naprawimy Twoją felgę!

Piaskowanie felg - cena ustalana indywidualnie

PROserwis posiada usługę, która jest niezbędna do pełnej renowacji felg. Jest nią piaskowanie, a w zasadzie szkiełkowanie. Szkiełkowanie to oczyszczanie powierzchni za pomocą mikro cząsteczek szkła. Ten rodzaj piaskowania zostawia powierzchnię idealnie równą. Felgi aluminiowe po szkiełkowaniu nie wymagają malowania – dzięki tej technologii powierzchnia felgi jest uodporniona na brud i pył.

Cena za wykonanie takiej czynności jest uzależniona od wielkości felg.

Polerowanie alufelg - cena ustalana indywidualnie

Chęć posiadania pięknych, błyszczących felg aluminiowych powoduje zwiększone zapotrzebwanie na usługi polerowania felg. PROserwis posiada wykwalifikowanych specjalistów, którzy wypolerują Państwa felgi. Polerowanie alufelg wiąże się z ścieraniem fabrycznego lakieru, dzięki czemu można wydobyć naturalny kolor felgi. Jest to usługa bardzo długotrwała jak na nasze standardy, jednak efekt końcowy zachwyci każdego. Cena takiej usługi jest uzależniona od wielkości felg. Usługa trwa średnio od 3 do 5 dni.

Lakierowanie felg - cena ustalana indywidualnie

Lakierowanie felg jest niezbędne gdy nasza felga jest wyeksploatowana. Chcąc jej przywrócić świeżość, zaleca się wykonanie pełnego serwisu: kontroli stanu felgi i ewentualną naprawę, piaskowanie felgi lub polerowanie felgi, a następnie lakierowanie. Felgi można pomalować lakierem bezbarwnym lub lakierem o określonym kolorze. Najlepszą metodą lakierowania felg jest lakierowanie proszkowe, które w PROserwisie wyceniane jest indywidualnie. W razie pytań, zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.