opony mosina

Wulkanizacja, felgi, opony - Mosina i okolice

PROserwis Andrzejewscy to tradycyjna wulkanizacja w nowoczesnym wydaniu. Jesteśmy obecni na rynku lokalnym już ponad 25 lat. Prowadzimy punkt sprzedaży opon i felg dla mieszkańców Puszczykowa i okolic - m.in Mosiny. Posiadamy opony i felgi od 12 do 24 cali oraz świadczymy szereg usług związanych z wulkanizacją. W naszej ofercie znajdziecie Państwo zarówno opony do kilkuletnich aut jak i najnowszych modeli.

Działamy lokalnie, a wśród naszych klientów są zarówno mieszkańcy Puszczykowa jak i okolic - Komornik, Lubonia czy Mosiny. Przeprowadzamy wymianę kół i opon wraz z konserwacją w Puszczykowie przy ul. Nadwarciańskiej. Posiadamy również magazyn i przechowalnie opon na terenie Mosiny.

Wulkanizacja - Mosina i jej mieszkańcy ufają Proserwis

Od początku działalności staramy się spełniać wszelkie standardy jakie niesie nowoczesna wulkanizacja. Mosina oraz lokalne miejscowości cenią sobie fachowość i szybkość naszych pracowników.

W ofercie zakładu wulkanizacyjnego PROserwis znajdziecie Państwo paliwooszczędne i bezpieczne opony. Mosina i Puszczykowo to miasta, których mieszkańcy codziennie muszą zmagać się z uciążliwym dojazdem do poznańskiej metropolii, dlatego zapewnienie bezpieczeństwa i komfortu podróży naszych klientów jest dla nas bardzo ważne.
wulkanizacja mosina

serwis klimatyzacji

Serwis klimatyzacji - bliski dojazd z Mosiny

Oprócz wulkanizacji i wymiany opon świadczymy również rozbudowany serwis klimatyzacji. Punkt znajduje siew naszym warsztacie w Puszczykowie (bliski dojazd z Mosiny). W ramach serwisu napełniamy, dezynfekujemy oraz wymieniamy filtry. Prowadzimy również naprawę układu po wcześniejszej wycenie. Dezynfekcję przeprowadzamy z użyciem nowoczesnej maszyny Magneti Marelli Clima Tech Plus HD.

Po szczegóły dotyczące cen serwisu klimatyzacji oraz usług wulkanizacyjnych zapraszamy do naszego cennika.

Proserwis - hurtownia, w której kupisz opony do Twojego samochodu

Jeśli szukasz sklepu z oponami w okolicach Mosiny, odwiedź naszą hurtownię opon. Zajmujemy się nie tylko sprzedażą opon, lecz oferujemy także:

  • wymianę oraz regenerację opon,
  • regenerację felg oraz nowe felgi stalowe i aluminiowe,
  • a także profesjonalne usługi wulkanizacyjne.

Poza hurtową oraz detaliczną sprzedażą felg oraz opon różnego typu (letnie, zimowe, całoroczne, 4x4, do samochodów dostawczych) w naszym serwisie możesz także skorzystać z usługi przechowywania opon. Zapraszamy do naszej siedziby w Puszczykowie przy ulicy Nadwarciańskiej 14. Oferujemy duży wybór opon, szybką realizację oraz wyjątkowo niskie ceny dlatego jesteśmy pewni, że zawsze wyjedziesz zadowolony z naszej firmy. Zadzwoń pod numer telefonu 518 897 883 lub (61) 813 39 79 I umów się na wizytę serwisową już teraz lub sprawdź dostępność danego modelu opon.