opony mosina

Wulkanizacja i serwis opon

PROserwis Andrzejewscy to tradycyjna wulkanizacja w nowoczesnym wydaniu. Jesteśmy obecni na rynku lokalnym już ponad 25 lat. Prowadzimy serwis opon od 12 do 24 cali oraz szereg usług związanych z wulkanizacją. W naszej ofercie znajdziecie państwo zarówno opony do kilkuletnich aut jak i najnowszych modeli.

Działamy lokalnie, a wśród naszych klientów są zarówno mieszkańcy Puszczykowa jak i Mosiny. Przeprowadzamy wymianę kół i opon wraz z konserwacją. Posiadamy magazyn i przechowalnie opon.

Wulkanizacja Mosina

Od początku działalności staramy się spełniać wszelkie standardy jakie niesie nowoczesna wulkanizacja. Mosina oraz lokalne miejscowości cenią sobie fachowość i szybkość naszych pracowników.

W ofercie zakładu wulkanizacyjnego PROserwis znajdziecie Państwo paliwooszczędne i bezpieczne opony. Mosina i Puszczykowo to miasta, których mieszkańcy codziennie muszą zmagać się z uciążliwym dojazdem do poznańskiej metropolii, dlatego zapewnienie bezpieczeństwa i komfortu podróży naszych klientów jest dla nas bardzo ważne.
wulkanizacja mosina

serwis klimatyzacji

Serwis klimatyzacji Mosina

Oprócz wulkanizacji i wymiany opon świadczymy również rozbudowany serwis klimatyzacji. W ramach serwisu napełniamy, dezynfekujemy oraz wymieniamy filtry. Prowadzimy również naprawę układu po wcześniejszej wycenie. Dezynfekcję przeprowadzamy z użyciem nowoczesnej maszyny Magneti Marelli Clima Tech Plus HD.

Po szczegóły dotyczące cen serwisu klimatyzacji oraz usług wulkanizacyjnych zapraszamy do naszego cennika.