Miejsce na Twoje opony pod Poznaniem

przechowalnia poznań

Nie masz miejsca na przechowywanie opon? Poznań nie daje Ci możliwości na całoroczne magazynowanie kół? PROserwis to warsztat wulkanizacyjny, w którym nie tylko wymienisz opony, ale także przechowasz je, aż do kolejnego sezonu.

Dla Państwa wygody wprowadziliśmy usługę przechowania opon i kół samochodowych w naszym własnym magazynie w bliskim sąsiedztwie Poznania.

Przechowanie opon – Poznań i okolice

przechowalnia opon

Sezonowość naszego klimatu wymaga regularnej wymiany ogumienia. Wiąże się to z sytuacją, w której jesteście Państwo zmuszeni zagospodarować sporą ilość miejsca na poddaszu lub w piwnicy w celu przechowania opon z mijającego sezonu. Jest często sporym utrudnieniem oraz generuje niepotrzebne problemy.

Nie zawsze posiadacie Państwo również miejsce spełniające wymagania odpowiedniego przechowywania opon. Prawidłowe zabezpieczenie pozwoli na używanie ich przez wiele sezonów.

Oszczędź sobie kłopotów

poznańMiejsca do przechowania opon znajdują się niejednokrotnie w trudno dostępnych częściach domu jak np. poddasze. Umieszczenie tam opon, a tym bardziej całych kół, wymaga sporej siły i często kończy się kontuzjami. Nie zapominajmy, że przechowywane na strychu opony lub koła, po półrocznej przerwie, muszą zostać z powrotem zniesione i przywiezione do zakładu wulkanizacyjnego.

Dla Państwa wygody wprowadziliśmy usługę przechowania opon i kół samochodowych w naszym własnym magazynie.

przechowywanie opon Poznań

Cennik

Przechowalnia opon

od 80 PLN/kpl

Przechowalnia kół

od 90 PLN/kpl

Co zyskujesz korzystając z naszej przechowalni kół i opon?

Oszczędność miejsca

Wybierając przechowanie opon w naszym magazynie zyskujesz dodatkowe miejsca w garażu, na strychu lub każdym innym miejscu gospodarczym w Twoim domu.

przechowanie opon Poznań

Czas

Nie trać czasu i nie brudź samochodu. Korzystając z usługi przechowania opon na miejscu unikniesz uciążliwego transportu w przyszłym sezonie.

magazyn opon

Zabezpieczone opony

Nasz magazyn jest suchy i dobrze zabezpieczony.  Zakonserwujemy Twoje opony lub koła oraz zapewnimy bezpieczne warunki przechowywania aż do Twojej kolejnej wizyty.

Przechowanie opon poznań 2

Zaufaj profesjonalnej przechowalni opon z okolic Poznania

Korzystając z naszych usług przechowywania opon i kół maja Państwo pewność że nie ulegną one zniszczeniu ani kradzieży. Dodatkowo nawet spontaniczna wizyta w serwisie będzie bezstresowo i szybko załatwiona od ręki. PROserwis to całkowicie profesjonalna przechowalnia opon. Poznań, Luboń, Puszczykowo – dobry dojazd. Zapraszamy!