Serwis Klimatyzacji Poznań

serwis klimatyzacji Poznań

Serwis klimatyzacji - Cennik

  • Wymiana filtra kabinowego od 10 PLN
  • Czyszczenie – ozonowanie od 50 PLN
  • Odgrzybianie ultradźwiękami od 80 PLN
  • Nabijanie – napełnianie klimatyzacji od 110 PLN
  • Naprawa – diagnostyka + serwis klimatyzacji cena ustalana ind.

proserwis logo

Dlaczego warto zadbać o serwis klimatyzacji?

Podstawowe uslugi

Klimatyzacja samochodowa Poznań

Twoja klimatyzacja samochodowa nie działa tak jak powinna? Czujesz nieprzyjemny zapach wydobywający się z układu wentylacyjnego? Przy włączonej klimatyzacji masz napady duszącego kaszlu?

Prawdopodobnie przyczyną Twoich problemów jest zagrzybiała lub uszkodzona klimatyzacja samochodowa. Poznań i okolice to region w którym podczas letnich miesięcy średnia temperatura w ostatnich latach rośnie i obecnie wynosi około 25 stopni Celsjusza. Takie warunki sprawiają, ze jazda samochodem po poznańskich drogach staje się latem nie lada wyzwaniem.

W Proserwis wiemy jak ważny jest regularny serwis klimatyzacji samochodowej.  Od lat prowadzimy kompleksowe usługi takie jak odgrzybianie klimatyzacji czy napełnianie czynnika w układzie. Sprawiamy, że klimatyzacja samochodowa poznańskich kierowców działa sprawnie i daje ulgę podczas upalnych dni.

Nasz sprzęt

Clima Tech Plus 1

Korzystamy z profesjonalnych stacji klimatyzacji samochodowej Magneti Marelli Clima Tech Plus HD.

Urządzenie renomowanej włoskiej firmy umożliwia kompleksową i dokładną diagnostykę klimatyzacji samochodowej praktycznie każdego modelu samochodu.

Zadbamy, aby serwis klimatyzacji był odpowiednio przeprowadzony. Specjalista PROserwis przy pomocy maszyny Clima Tech Plus HD zbada układ chłodzący samochodu, zlokalizuje nieszczelności oraz napełni klimatyzację.

serwis klimatyzacji poznań

ac  Kompleksowy serwis klimatyzacji

Odzyskanie starego czynnika
Wytworzenie próżni w celu oczyszczenia układu z wilgoci
Badanie szczelności układu
Zadanie oleju do układu
Nabicie klimatyzacji czynnikiem chłodzącym
Test sprawności układu. Badanie szczelności i siły chłodozenia

Cena: od 100 PLN

ozonowanie klimatyzacji

ozonowanie klimatyzacji poznań Ozonowanie

Ozonowanie klimatyzacji to nietoksyczny proces oczyszczający układ z bakterii, pleśni i nieprzyjemnych zapachów. Jest to całkowicie naturalna metoda odkażania, która za pomocą ozonu eliminuje nieprzyjemne zapachy, neutralizuje alergeny, bakterie, pleśnie, wirusy i roztocza. Pięćdziesięciokrotnie skuteczniejszy od chloru ozon sprawia, że ozonowanie klimatyzacji zapewnia blisko stuprocentową skuteczność czyszczenia i dezynfekcji.

Cena: od 50 PLN

czyszczenie ultradźwiękamiczyszczenie klimatyzacji poznań Ultradźwięki

Czyszczenie klimatyzacji metodą ultradźwiękową polega na na rozpyleniu wewnątrz auta skondensowanego detergentu, a następnie na wytworzeniu ultradźwięków o częstotliwości 1,7 Hz, które rozbijają parujący płyn na mgiełkę o średnicy kropelek wynoszącej około 5 mikronów. Ultradźwięki eliminują tłuszcz, kurz, pleśń, przykre zapachy, pyłki, nikotynę, roztocza, grzyby i bakterie. Czas zabiegu: około 40 minut.

Cena: od 80 PLN

Przy serwisie klimatyzacji zalecamy sprawdzenie stanu filtra kabinowego i jego ewentualną wymianę. W przypadku stwierdzenia nieszczelności układu klimatyzacji samochodowej, diagnozujemy usterkę, szacujemy koszta i dokonujemy naprawy.

Pamiętaj

Przegląd wykonuj minimumj raz w roku

Częsty przegląd klimatyzacja samochodowej pozwala cieszyć się w pełni jej funkcjonalnością oraz zmniejsza ryzyko kosztownej awarii.

Nie czekaj z serwisem

Nie czekaj na pierwsze upały. Serwis klimatyzacji na wiosnę pozwoli Ci zaoszczędzić czas oraz pieniędze.

Pamiętaj o odgrzybianiu klimatyzacji

Regularne odgrzybianie klimatyzacji samochodowej pozwoli Ci uniknąć nieprzyjemnego zapachu i infekcji układu oddechowego.

PROserwis - naprawa i serwis klimatyzacji samochodwej

Zapraszamy mieszkańców Poznania i okolic to skorzystania z usługi serwisu klimatyzacji w PROserwis.

Czyszczenie klimatyzacji – Poznań

Zadbaj o odpowiedniej jakości czyszczenie klimatyzacji. Poznań, Luboń, Komorniki – PROserwis Andrzejewscy to profesjonalne usługi diagnostyki, serwisowania i czyszczenia układu klimatyzacji. Przeprowadzamy odgrzybianie i ozonowanie klimatyzacji i całego samochodu. Znajdziesz nas w Puszczykowie k. Poznania

Naprawa klimatyzacji Poznań

Kiedy mimo upalnego dnia i odpowiednich ustawień komputera, z wywietrzników do kabiny auta wpada gorące powietrzem, to pierwszy znak że prawdopodobnie czeka Cię naprawa klimatyzacji. Poznań, najczęściej w okresie letnim, dotykają awarie związane z nieszczelnością układu oraz zużyciem filtra kabinowego. Kiedy zaobserwujesz, że z Twoją auto klimą jest coś nie tak, nie zwlekaj. Szybko i tanio przeprowadzimy diagnostykę i naprawę klimatyzacji Twojego samochodu.