Wymiana opon Komorniki

Ze względu na lokalizację, Komorniki są ważnym ośrodkiem przemysłowym. To właśnie tutaj mieści się wiele firm oraz rozbudowane centra dystrybucyjne i magazyny. Na terenie gminy znajduje zatrudnienie duża ilość okolicznych mieszkańców Poznania oraz samej gminy Komorniki. Wulkanizacja na odpowiednim poziomie jest tutaj szczególnie ważna zwłaszcza dla właścicieli firm spedycyjnych, których w Komornikach nie brakuje. Badania dowodzą, że regularna, sezonowa wymiana opon przynosi kilkanaście procent oszczędności na każdym przejechanym przez ciężarówkę kilometrze, w porównaniu do sytuacji gdyby taka wymiana nie nastąpiła.

Wymiana opon

od 85 PLN

Dezynfekcja Klimatyzacji

od 50 PLN

Wymiana kół z wyważaniem

od 60 PLN

Naprawa koła

od 40 PLN

Podstawowe usługi wulkanizacyjne

Nowoczesna Wulkanizacja

wymiana opon 323PROserwis to nowoczesny zakład wulkanizacyjny w Puszczykowie niedaleko Komornik. Oferujemy kompleksowe usługi z zakresu wulkanizacji samochodowej w tym serwis i wymianę opon, sprzedaż nowych opon/felg oraz mechanikę i serwis klimatyzacji. Komorniki, Plewiska, Puszczykowo – to miasta w których co sezon obsługujemy rzesze zadowolonych klientów.

Sezonowa wymiana opon

wulkanizacja komorniki sas1Występowanie różnych pór roku w naszym klimacie wymaga sezonowej wymiany opon. Wulkanizacja PROserwis od lat świadczy usługi związane z serwisem i  wymianą opon. Luboń, Komorniki czy Plewiska – niezależnie od miejsca zamieszkania zależy nam na Państwa bezpieczeństwie podczas codziennej podróży autem.

Wygodna przechowalnia opon i kół

przechowalnia opon i kółKomorniki nie dają możliwości na bezproblemowe magazynowanie kół? Prowadzimy przechowalnie opon i kół. Posiadamy własny, bezpieczny magazyn blisko Poznania. Usługa przechowywania opon pozwoli zaoszczędzić czas potrzebny na transport oraz miejsce na strychu lub w piwnicy. Odpowiednio wyczyszczone i zakonserwowane będą czekać do kolejnej sezonowej  wymiany opon.

Szybki serwis klimatyzacji

klimatyzacja samochodowa komorniki 323
Interesuje Cię szybki serwis klimatyzacji samochodowej? Prowadzimy diagnostykę naprawę auto-klimy. Dezynfekujemy i napełniamy klimatyzację.

Oferta dla firm

Wymiana opon dla firmowych flot

komorniki wulkanizacja floty
Posiadamy 30 letnie doświadczanie z zakresu nowoczesnego serwisu opon samochodów osobowych i dostawczych.

Gwarantujemy najwyższą jakość usług takich jak wymiany opon. Komorniki to miasto, które wiele firm wybrało na centrum swojej działalności. Pragniemy zapewnić kompleksowo usługi wymiany opon dla firmowych flot. Po szczegóły zapraszamy do kontaktu telefonicznego.

F.H.U PROSERWIS Andrzejewscy S.C.