Wulkanizacja Luboń

Luboń ma swoja historię związaną z wulkanizacją. Nieopodal miasta znajdowała się w pełni polskie zakład produkujący opony do samochodów osobowych oraz ciężarowych. Luboń ma też sporo wspólnego z transportem i komunikacją. Przez miasto przebiegają ważne trasy drogowe j i kolejowe. Jeśli chodzi o transport drogowy jest to południowa obwodnica Poznania, oraz droga wojewódzka 430. Jeśli chodzi o transport kolejowy to Luboń leży na szlaku ważnej trasy kolejowej Poznań - Wrocław oraz tras wielu międzynarodowych.

wulkanizacja LubońSzybka wymiana opon – Luboń o okolice

PROserwis posiada nowoczesne zaplecze urządzeń i narzędzi wulkanizacyjnych umożliwiające szybką wymianę opon. Luboń i jego okolice to ważny obszar naszej działalności. Z naszych usług wulkanizacyjnych korzystają również mieszkańcy takich miast jak, Komorniki, Plewiska czy Mosina. Przeprowadzamy kompleksowy i wielowymiarowy serwis opon samochodowych osobowych oraz dostawczych 12-24 cali. W podstawowej ofercie usług wulkanizacyjnych PROserwis znajdą Państwo:

Usługi wulkanizacyjne

serwis opon lubońluboń wymiana opon Serwis Opon

W ramach wymiany opon wykonujemy sprawny demontaż starego kompletu oraz montaż nowego. Dodatkowo konserwujemy koła poprzez mycie w specjalnie do tego przeznaczonej maszynie.

opony luboń

opony samochodowe proserwisWyważanie i wymiana wentyli

Prawidłowa wymiana opon to nie tylko montaż i konserwacja. W cenie usługi wliczona jest wymiana zaworów (wentyli) opon oraz odpowiednie wyważenie kół.

czyszczenie piast

felgi 2Czyszczenie oraz smarowanie piast

Czyszczenie oraz smarowanie piast na całej powierzchni styku felgi z piastą ograniczy ryzyko uszkodzeń wynikających z nieprawidłowej jazdy czy niekorzystnych warunków eksploatacji pojazdu. To istotny element przy wymianie opon.

ciśnienie 2test cisnienia 2Sprawdzenie ciśnienie

Obowiązkowy pomiar ciśnienia, oraz w razie nieprawidłowości redukcję bądź nabicie powietrza zapewni maksimum kontroli nad pojazdem oraz ekonomie i bezpieczeństwo jazdy, aż do następnej wymiany opon.

przechowywanie opon luboń

przechowywanie opon 2Przechowywanie opon

Naszym klientom oferujemy odpłatne przechowywanie opon. Luboń znajduje się niedaleko naszego głównego magazynu, co pozwala w razie potrzeby na szybki odbiór i wymianę opon.